ТОП-темы:       ДТП в центре Харькова   
общество

На Харьковщине провели гвардейские учения (фото)

2 августа 2017
09:24
674
Поделиться:

Завершився польовий вихід підрозділів артилерії 3 бригади оперативного призначення

Майже два місяці набували практичних знань в польових умовах військовослужбовці нещодавно призвані на службу та відточували свої навички бійці, які вже встигли деякий час послужити в підрозділі, що гордо йменується «Боги війни». І назву цю вони заслужили недарма - від вправності та професійності артилеристів в сучасному бою дійсно залежить дуже багато.

Особовий склад артилерійських підрозділів після тривалих навчань показав свої знання з правил стрільби і управління вогнем та вміння у практичному виконанні вогневих завдань.

Значна кількість підрозділів, які проходять навчання на військовому полігоні під Харковом, створює складну обстановку, в якій гвардійці-артилеристи не мають права на помилку. До речі, і вогневі завдання за своїми умовами наближені до умов ведення бойових дій підрозділами артилерії. Артилерійські розрахунки мали чітке завдання – провести влучні постріли в обмежений час.

Батарея 122-мм гаубиць Д-30 здійснила вихід в район вогневих позицій, провела розгортання та уразила вогневі точки та укріплені райони умовного противника. Мінометні підрозділи бригади знищували цілі вдень та в нічний час, використовуючи освітлювальні 120-мм міни для влучної стрільби.

Артилеристи бригади успішно справилися із поставленим завданням. Завдяки підготовленості особового складу розрахунків та вмілому управлінню вогнем батарей на контрольно-спостережних пунктах і вогневих позиціях, підрозділи отримали загальну оцінку за бойові стрільби - «добре».комментарии

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0011670589447021 [2] => 0.069860219955444 )