здоровье

Медики провели эвакуацию раненных из зоны АТО (фото)

13 августа 2017
17:21
1098
Поделиться:

Сегодня, 13 августа, военные медики провели аэромедицинскую эвакуацию раненых военнослужащих из района проведения антитеррористической операции в город Харьков.

Как сообщили в пресс-центре штаба АТО, вначале бойцам оперативно оказали помощь передовые группы врачебно-сестринских бригад, находящихся ближе к районам боевых действий. Далее раненых доставили в 65-й военно мобильный госпиталь, где провели необходимые мероприятия по оперативному вмешательству и стабилизации.

Оцінивши стан військовослужбовців, було прийнято рішення про їх перевезення повітряним транспортом на вертольоті Мі-8МТ у Військово-медичний клінічний центр Північного регіону (м. Харків).

– Кілька днів тому двоє військовослужбовців отримали мінно-вибухові ураження на передовій, – розповідає головний хірург АТО полковник медичної служби Костянтин Гуменюк. – Це множинні поранення, верхніх та нижніх кінцівок, тулуба, проникаючі поранення черева. Зараз їхній стан стабільний, їх уже чекають у Харкові – у військово-медичному клінічному Центрі Північного регіону, де бійці проходитимуть подальшу діагностику та лікування. Крім того, до Центру також будуть доставлені військовослужбовці з травмами та соматичні хворі.

За словами полковника м/с Костянтина Гуменюка, нині в районі АТО військові медики забезпечені сучасними реамобілями для потреб військових в зоні АТО. Саме вони дозволяють безпечно та оперативно доставляти поранених у визначений район, адже час у подібних випадках має вирішальне значення.

Нині військові медики роблять усе, аби мінімізувати ризики, тож і бійці на передовій, і їхні рідні вдома мають бути впевнені, що про них потурбуються в разі чого, оперативно нададуть лікарську допомогу і навіть викличуть вертоліт.


Теги: война

комментарии

Вакансия
Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00096607208251953 [2] => 0.11663603782654 )