здоровье

Американцы передали новое оборудование в медицинский центр Нацгвардии (фото)

19 августа 2017
20:38
902
Поделиться:

За сприянням волонтерської організації – Злученого Українського Американського Допомогового Комітету, учасниками якої є переважно американці українського походження, до медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України, надійшло новітнє реабілітаційне обладнання закордонного виробництва.  Днями для ознайомлення із діяльністю Центру та огляду придбаних лікувальних пристроїв на Полтавщину прибула голова ЗУАДК доктор Лариса Кий.

 

ЗУАДК співпрацює з Національною гвардією України з самого початку проведення АТО. Неодноразово Комітет передавав гвардійцям теплу білизну, а дітей поранених та загиблих на Сході військовослужбовців часто заохочували різноманітними подарунками.

Цього разу до Нацгвардії надійшло новітнє медичне обладнання загальною сумою близько 50 тисяч доларів США, зібраних небайдужими американцями. «Нові Санжари» отримали вісім сучасних пристроїв, серед яких бігові доріжки, тренажери та інше фізіотерапевтичне обладнання, яке сприяє відновленню та реабілітації верхніх і нижніх кінцівок, а також уражених м'язів.

Разом із керівником американської організації до медичного центру також прибула Голова українського філіалу ЗУАДК Віра Бринько. Зустрічали поважних гостей заступник командувача НГУ по роботі з особовим складом генерал-майор Ярослав Сподар, офіцери Головного управління НГУ, керівництво та персонал медичного центру.

Оглянувши лікувальні корпуси, де було розміщено обладнання, учасники взяли участь у нараді, в ході якої обговорили поточний стан реабілітаційного забезпечення у лікувальних закладах Нацгвардії та можливі напрямки подальшої співпраці командування НГУ та керівництва Комітету.

«Від імені усього особового складу Національної гвардії України я хочу подякувати за наполегливу працю, яку ви робите. Передане у «Нові Санжари» обладнання покращить фізіологічне відновлення гвардійців. Завдячуючи вам, наші бійці ставатимуть на ноги значно швидше», – виразив слова вдячності генерал-майор Ярослав Сподар.

На завершення заступник командувача вручив членам делегації пам'ятні подарунки. Після цього в кімнаті історії гості ознайомилися з віхами розвитку гвардійського лікувального закладу. Закінченням візиту стала екскурсія до духовної колиски України міста Полтави, а саме до Полтавського краєзнавчого музею та садиби українського класика Івана Котляревського.

Зазначимо, що окрім «Нових Санжар» новітнє обладнання надійшло також до Харківського Військово-медичного клінічного центру Північного регіону та до Дніпровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова.

Довідково. Злучений Український Американський Допомоговий Комітет функціонує у Сполучених Штатах ще з 40-х років минулого століття. Увесь цей час небайдужі українці з-за океану допомагали своїм братам та сестрам у найскладніші часи. Коли на Сході України почалась неоголошена війна волонтери із ЗУАДК не стояли осторонь й всебічно підтримали постраждалих українців. За більше ніж три роки на Донбас було передано не один гуманітарний вантаж, а за сприяння Комітету юні мешканці прифронтових міст мають змогу подорожувати Україною та за її межами.

 комментарии

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0011889934539795 [2] => 0.082469940185547 )