политика

В Киеве поименно вспомнят погибших под Иловайском бойцов

22 августа 2017
18:23
1796
Поделиться:

28 серпня о 10:00 Всеукраїнська Громадська Організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» запрошують всіх небайдужих прийти на Михайлівську площу до Стіни Пам’яті, щоб разом з родинами загиблих і зниклих безвісти помолитися й згадати добрим словом мужніх героїв Іловайська, а також усіх захисників України. 

На захід запрошені заступник міністра соціальної політики, представник Уповноваженого з питань захисту прав військовослужбовців Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представник Комітету з питань національної безпеки і оборони, співробітники Генерального штабу МОУ, Військової прокуратури, матері загиблих, полонених та зниклих безвісти учасників АТО та небайдужі українці. Державні  діячі подивляться в очі матерям та удовам бійцям Іловайської трагедії та спробують відповісти на запитання: хто винен у їхній біді.

«Туга і біль не зменшилися. У сім’ях загиблих в Іловайському котлі продовжують оплакувати синів, батьків, чоловіків, а  зниклих безвісти – шукати і чекати. Багато іловайських питань залишено без відповіді, винних у масовій загибелі українських воїнів – не покарано», - закликає мати загиблого героя Людмила Ходєєва.

ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» запрошує всіх киян та гостей міста прийти 28 серпня до Михайлівської площі, щоб разом висловити свою підтримку жінкам, які втратили сина, чоловіка, батька, брата у цій страшній трагедії.

Пам'ять про наших воїнів – вічна!


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
19 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00082898139953613 [2] => 0.14798212051392 )