экономика

Был суд, да весь выгорел: у сгоревшего в Харькове суда могут обвалиться перекрытия (видео)

23 августа 2017
17:50
1282
Поделиться:

Від води постраждали майже 70% комп'ютерів та оргтехніка

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Ради суддів України з посиланням на виконувача обов'язків керівника апарату Харківського апеляційного адміністративного суду Іллю Янчевського.

За його відомостями, зараз будівля відключена від джерел енергоживлення і зв'язку. Серверне обладнання, яким забезпечується автоматизована система діловодства суду (АСДС), працівники суду вивезли у безпечне місце ще під час пожежі, не постраждав архів. Справи, які знаходилися у кабінетах суддів у металевих шафах, частково залиті водою, але цілком підлягають відновленню. Однак від води постраждали майже 70% комп'ютерів та оргтехніка.

За попередньою інформацією, під загрозою обвалу знаходиться перекриття третього поверху, яке найбільше пошкоджене і вогнем, і водою.

У вівторок, у Харкові внаслідок влучання блискавки загорілася будівля апеляційного адміністративного суду. Площа пожежі складала близько 1800 кв.м: горіли дерев'яні конструкції даху та перекриття між 3 поверхом. Крім того, вогонь по пустотам внутрішніх конструкцій розповсюджувався на деякі приміщення 2 поверху.

Пожежу локалізовано о 23:33, ліквідовано – о 06:50 23 серпня. На пожежі працювало близько 150 чоловік особового складу ДСНС, бійці Національної гвардії України, правоохорнці, медики.

На даний момент на місці пожежі чергує 5 відділень на автоцистернах та одне відділення на автодрабині. Проводиться розбір та проливання внутрішніх конструкцій. Жертв та постраждалих немає. Причина пожежі та збитки встановлюються.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу (умисне пошкодження або знищення майна). Слідство триває.

 


Теги: пожар

комментарии

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0015602111816406 [2] => 0.07531213760376 )