Экономика

Moody’s повысило кредитный рейтинг Украины

26 августа 2017
12:10
1800
Поделиться:

Рейтингове агентство Moody’s Investors Service підвищило рейтинги уряду України в українській і іноземній валюті на одну сходинку, з Caa3 до Caa2, і змінило прогноз зі «стабільного» на «позитивний»

Як заявило агентство у п’ятницю, головними чинниками підвищення рейтингу стали загальний вплив структурних реформ в Україні, які можуть допомогти урядові впоратися з борговим навантаженням, а також поліпшення позиції країни на зовнішніх ринках.

А позитивний прогноз, мовиться у прес-релізі агентства, відображає імпульс реформ – якщо він збережеться, це може призвести до дальшого поліпшення надійності внутрішнього і зовнішнього боргу України. «Такий імпульс реформ також підтримає поновлення доступу України до світових ринків капіталу, що полегшить шлях до рефінансування значних виплат за зовнішнім боргом, які настануть, починаючи з 2019 року», – мовиться в повідомленні агентства.

Але нинішнє зростання рейтингу обмежене лише однією сходинкою – з Caa3 до Caa2 – саме через цей тягар виплати зовнішніх боргів, який настане через кілька років і буде вимагати значного фінансування в іноземній валюті, повідомило агентство Moody’s.

Інші два провідні рейтингові агентства світу – Fitch і Standard&Poor’s – наразі зберігають оголошену навесні цього року рейтингову оцінку України на рівні B–, зі «стабільним» прогнозом.

Радио Свобода

 

Теги: MOODY’S

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


20 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00072193145751953 [2] => 0.086763858795166 )