экономика

В Одессе СБУ пресекла закупку российского оборудования на госсредства

30 августа 2017
11:04
1217
Поделиться:

Співробітники Служби безпеки України попередили в Одесі закупівлю російського обладнання комунальним підприємством на понад сім мільйонів гривень під час проведення тендерних торгів

Правоохоронці встановили, що одне з комунальних одеських підприємств оголосило конкурс на закупівлю обладнання для власних потреб.

Під час перевірки конкурсної документації співробітники спецслужби з’ясували, що умови тендеру «виписані» саме під продукцію російського виробництва. Чиновники сформували такі вимоги, незважаючи на рішення Національного комітету з промислового розвитку України щодо надання обов'язкової та безумовної переваги вітчизняним виробникам при проведенні будь-яких конкурсів для забезпечення продукцією держпідприємств. 

За висновками експертів профільного державного науково-дослідного інституту, продукція російського виробника значно гіршої якості ніж вітчизняні аналоги та не відповідає діючим технічним вимогам. За матеріалами СБУ тендерний комітет скасував закупівлю російського обладнання. Нові вимоги закупівель передбачають участь виключно вітчизняних виробників. 


Теги: СБУ

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00075292587280273 [2] => 0.093541860580444 )