общество

В Сумах гвардейцам представили боевое знамя части (фото)

31 августа 2017
07:26
2337
Поделиться:

В торжественной обстановке на строевом плацу командир воинской части 3051 подполковник Сергей Козинец представил личному составу главный символ доблести и чести - боевое знамя

Хвилюючою миттю знаменувався цей день для сумських гвардійців. Ранок розпочався з отримання від чергового військової частини 3005 сигналу «навчально – бойова тривога». Особовий склад частини  вчасно прибув до розташування, отримав зброю, екіпіровку та вишикувався на стройовому плацу згідно бойового розрахунку.

Після перевірки підрозділів було проведено мітинг з виносом бойового прапору, який на День незалежності було вручено військовій частині 3051 НГУ.  

Під час молебню військовий священник отець Олег освятив полотнище, благословив особовий склад.

«Бойовий Прапор військової частини є символом честі, доблесті, слави і зобов'язує кожного військовослужбовця віддано служити українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити українську державу, не шкодуючи свого життя та є почесним знаком, що визначає особливості її бойового призначення, історії та заслуг і свідчить про належність військової частини до родів військ», – зазначив командир військової частини 3051 підполковник Сергій Козинець.

По завершенню мітингу, підрозділи пройшли урочистим маршем та віддали військове вітання Бойовому Прапору.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010049343109131 [2] => 0.093247890472412 )