экономика

На Тернопольщине катастрофически не хватает рабочих рук

31 августа 2017
08:08
1145
Поделиться:

У Тернополі безліч вакансій. Нема кому працювати

В обласному центрі й у Тернопільському районі статус безробітного має лише 1200 осіб. Упродовж останніх років спостерігається тенденція до зменшення кількості безробітних, – констатують у центрі зайнятості. Натомість помітна нестача фахівців робітничих галузей, пише zz.te.ua.

Складно працевлаштуватися особам з вищою освітою, які мають вузьку спеціалізацію, – відзначають у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Зазвичай, їм пропонують перенавчання або вакансії робітничих галузей. Якщо людина відмовляється від пропозицій потенційних роботодавців, вона не може отримувати допомогу по безробіттю.

«Упродовж минулого і цього року ми спостерігаємо зменшення кількості безробітних. Жителі Тернополя і Тернопільського району мають де працевлаштуватися, потрібне лише бажання працювати. Хоча проблемою залишається певна невідповідність попиту і пропозиції на ринку праці. Щодо найбільш затребуваних професій, то це робітничі: водії, касири, продавці, швачки, закрійники, офіціанти», – розповідає директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк.

До слова, зарплати у більшості фахівців робітничих професій у декілька разів перевищують прожитковий мінімум в Україні.


Теги: работа

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011799335479736 [2] => 0.069869041442871 )