здоровье

В МОЗ рассказали, как собираются лечить украинцев

31 августа 2017
11:28
1217
Поделиться:

З 1 січня 2018 року кожен пацієнт зможе отримувати первинну допомогу безкоштовно у сімейного лікаря

Про це повідомляє espreso.tv з посиланням на прес-центр Міністерства охорони здоров'я.

У відомстві зазначили, що вже з початку наступного року кожен пацієнт зможе отримувати первинну допомогу абсолютно безкоштовно в обраного ним сімейного лікаря.

Таким чином українцю треба буде обрати сімейного лікаря та укласти з ним декларацію. У такий спосіб пацієнт зареєструється в електронній системі охорони здоров'я E-Health.

"З цього часу уся медична інформація буде зберігатися у вашій електронній медичній картці. Це дозволить лікарю бачити повну картину та історію хвороб та не губити інформацію", - наголосили у МОЗ.

У Міністерстві пояснили, що укласти таку угоду можна в будь-який час, навіть під час першого візиту. Понад те, базові аналізи будуть безкоштовними в амбулаторії сімейного лікаря.

"Якщо сімейний лікар буде вимагати додаткові кошти під час лікування, ви зможете звернутися зі скаргою до Національної служби здоров’я, а також замінити лікаря. Буде розширений перелік ліків, вартість яких за рецептом від сімейного лікаря, відшкодовується державою повністю або частково за програмою "Доступні ліки", - підсумували у відомстві. 


Теги: врачи

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00081396102905273 [2] => 0.051711082458496 )