общество

В Харькове будущие спасатели присягнули на верность Народу Украины (фото)

2 сентября 2017
08:02
1894
Поделиться:

Об этом рассказали в пресс-службе Национального университета гражданской защиты

1 вересня у День Знань 177 курсантів Національного університету цивільного захисту України склали Присягу служби цивільного захисту, а також разом із 154 першокурсниками навчального закладу пройшли ритуал Посвяти у студенти. На урочистій церемонії були присутніми перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Олег Мельчуцький, представники керівництва Харківської обласної держадміністрації, Харківської міської ради, Головних управлінь та Управлінь ДСНС України в областях, громадськості та духовенства, вищих навчальних закладів, ветерани пожежної охорони, батьки. 

Урочистості відбулися на Меморіалі Слави – священному та почесному місці для кожного харків’янина. Першокурсники перед шанованими гостями, ветеранами, батьками та рідними присягнули на вірність нашій державі, українському народові, виявили готовність щомиті стояти на варті збереження спокою та життя громадян. 

Від імені Голови Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна першокурсників вітав перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Олег Мельчуцький: «Від імені Колегії Державної служби України з надзвичайних ситуацій та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року. В цей урочистий день у всіх нас подвійне свято. Сьогодні першокурсники, які зробили найважливіший вибір у своєму житті, складають Присягу служби цивільного захисту та поповнюють лави славетного колективу рятувальників. Бути відданими українському народові, з високою відповідальністю виконувати свій обов’язок, бути чесними і сумлінними — відтепер ці позиції невід’ємні супутники вашого життя.

Старанно та цілеспрямовано оволодівайте професією рятувальника, своїм сумлінним навчанням виправдайте батьківські сподівання і довіру держави, захищаючи її населення та територію від надзвичайних ситуацій. Колективам навчальних закладів бажаю витримки, творчої наснаги та плідної праці задля зміцнення нашої держави, всім вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та мирного неба над головою".

З вітальним словом до юнаків та дівчат звернувся ректор навчального закладу генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий. Він побажав першокурсникам  оволодіти вищою наукою добра, чесності, справедливості, великої любові до людей.

Дали урочисту клятву добре вчитись, оволодівати мудрістю знань, щоб стати справжніми фахівцями обраної справи разом із курсантами 154 студенти.

Серед «новоспечених» курсантів – першокурсник факультету оперативно-рятувальних сил Замошніков Єгор: «Я дуже хвилювався. Сьогоднішній день для мене надзвичайно урочистий, відповідальний.

Відтепер я не можу схибити у навчанні, службі, бо свідомо виявив бажання присвятити себе гуманній, благородній, але водночас небезпечній професії рятувальника. Розумію, що відтепер для мене – сувора дисципліна, розпорядок дня, фізичні навантаження. Я до цього готовий». 

Вітали першокурсників шановані ветерани пожежної охорони й університету, по-батьківськи благословивши їх у добру путь та побажавши успіхів у навчанні та службі. За доброю традицією, православний священик окропив святою водою майбутніх фахівців Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Присутні вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

Завершився ритуал складання Присяги служби цивільного захисту урочистим проходженням особового складу університету.

Фото: Игорь Котов


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010228157043457 [2] => 0.1021568775177 )