политика

Турчинов: Путин угрожает миру вооружением терроризма

5 сентября 2017
15:27
965
Поделиться:

Путін  погрожує постачанням зброї світовому тероризму. Так прокоментував Секретар РНБОУ Олександр Турчинов публічну заяву президента РФ В. Путіна щодо можливої поставки США летальної зброї Україні. 

За його словами, істеричні коментарі В. Путіна щодо неприпустимості можливої поставки США летальної зброї Україні є "свідченням готовності РФ до демонстративного продовження фінансування та забезпечення зброєю світового тероризму".

"Президент РФ дозволяє собі лякати США та міжнародну спільноту тим, що на окупованій російськими військами території Донбасу, нібито залишилось «достатньо зброї», яку можуть направити в будь-яку гарячу точку світу, «чутливу для тих, хто створює їм проблеми», - тобто США», - сказав О. Турчинов.

Секретар РНБО повідомив, що на території Донецької та Луганської областей, окупованої РФ , не було жодної бази зберігання військової техніки та боєприпасів ЗСУ. «Вся військова техніка, боєприпаси та зброя поставляються гібридним військам та  терористичним угрупованням «лугандону» виключно Російською Федерацією», - сказав він, додавши, що кордон між окупованою територією Донбасу і Росією контролюється РФ. «Саме тому поставки зброї та техніки, якими погрожує Путін США, можуть бути лише російськими», - зазначив О. Турчинов.

Разом з тим, Секретар РНБО задався питанням «яким опонентам США хоче поставляти зброю Путін?». «Їх сьогодні не так багато. Це світові терористичні організації, на кшталт ІДІЛ та «Аль-Каїди», або північно-корейський режим, що загрожує світовій безпеці своєю ракетно-ядерною зброєю. І саме їх сьогодні хоче озброїти Путін, прикриваючись власноруч створеними окупаційними режимами фейкових «республік»», - сказав О. Турчинов.

«Таким чином, - підсумував Секретар РНБО, - сьогодні ІДІЛ, Північна Корея та РФ стоять на одному щаблі, з якого погрожують безпеці світу, про що в своїй заяві і нагадав В. Путін».


Теги: Турчинов

комментарии

19 марта 2018
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0016098022460938 [2] => 0.059228897094727 )