Политика

Пограничники показали, как планируют оборудовать границу (фото)

6 сентября 2017
16:38
1850
Поделиться:

Об этом у себя в Facebook сообщил глава Госпогранслужбы Петр Цигикал, опубликовав несколько соответствующих схем:

Вивчаємо передовий світовий досвід оперативного вирішення тактичних завдань з охорони кордону. 
Сьогодні необхідність підвищення щільності системи охорони кордону ні у кого не викликає сумніву. На східній, південній та північній ділянках ми маємо реальну гібридну загрозу, яка генерується Російською Федерацією. Постійна активність злочинних груп, що займаються організацією контрабандних каналів та переправленням незаконних мігрантів на західній ділянці також викликає серйозне занепокоєння. 
Сьогодні Адміністрація Держприкордонслужби вбачає 2 основні шляхи, які дозволять суттєво знизити рівень протиправної діяльності на кордоні та мінімізувати будь-які ризики. І-й – це посилення відповідальності за незаконне порушення кордону України та контрабандну діяльність. ІІ-й – це підвищення щільності системи охорони кордону шляхом розгортання тимчасових відділень прикордонної служби та активізацією діяльності інституту прикордонних інспекторів. Що стосується відділень прикордонної служби, то організаційно вони будуть входити до складу відділів прикордонної служби і розташовуватися на відстані не більше, ніж 20 км один від одного. 
Розгортання таких тимчасових містечок не потребує багато часу та додаткового виділення земель. 
В той же час це суттєво дозволить підвищити щільність та ефективність охорони державного кордону. 
Зараз Адміністрація Держприкордонслужби спільно із Національною Академією відомства всебічно вивчають організаційні та матеріальні аспекти, по’вязані із реалізацією цієї ідеї. Впевнений, що зосередившись на головному та об’єднавши зусилля ми зробимо наш кордон ще більш захищеним та безпечнішим.

 


Теги: граница

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


27 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00074195861816406 [2] => 0.058058023452759 )