Экономика

"Укргаздобыча" начинает ребрендинг своей сети АЗС

9 сентября 2017
14:42
2194
Поделиться:

Теперь они будут называться U.GO

"Укргазвидобування" виходить на висококонкурентний ринок роздрібного продажу нафтопродуктів. Компанія розпочинає ребрендінг власної мережі АЗК, повідомляє Главное з посиланням на прес-службу компанії.

Новий автозаправний комплекс розпочав роботу 7 вересня у місті Харкові за адресою пр. Гагаріна, 127.

АЗК працювє під брендом U.GO та пропонує споживачам нафтопродукти виключно стандарту Євро 5 виробництва Шебелинського ВПГКН, який теж знаходиться у власності товариства. Нагадаємо, що з 2016 року Шебелинський ВПГКН повністю перейшов на випуск продукції стандартів Євро 4 та Євро 5. У мережі власних АЗС ПАТ «Укргазвидобування» реалізує виключно нафтопродукти стандарту Євро 5.

Також до послуг гостей нового автозаправного комплексу – магазин супутніх товарів, де можна придбати найбільш необхідні товари в дорогу, та міні-кафе зі смачною кавою та хот-догами.

«За досить короткий термін ми модернізували Шебелинський завод, та почали випуск нафтопродуктів високої якості, чим довели, що виробляти європейське пальне в Україні можливо. Тепер ми розпочали оновлювати обличчя державної нафтопереробки, відкривши перший автозаправний комплекс сучасного формату, що відображає наші амбітні плани щодо виходу на висококонкурентний ринок рітейлу нафтопродуктів», - зазначив  директор з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування» Сергій Федоренко.


Теги: азс, газ

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0008399486541748 [2] => 0.023019075393677 )