происшествия

Дело почтальона, сымитировавшей нападение, передано в суд

13 сентября 2017
17:38
378
Поделиться:

Вовчанський відділ Чугуївської місцевої прокуратури направив до Вовчанського районного суду області обвинувальний акт за фактом завідомо неправдивого повідомлення про вчинення злочину, дачі завідомо неправдивих показань, заволодіння майном шляхом зловжива

За інформацією першого заступника керівника місцевої прокуратури Івана Єни, у скоєнні злочину підозрюється 53-річна співробітниця місцевого відділення поштового зв'язку.

У ході досудового розслідування встановлено, що у травні поточного року, знаходячись на робочому місці, поштарка зімітувала розбійний напад на себе. Вона розсипала по підлозі та на робоче місце пральний порошок, розкидала по приміщенню предмети та зв'язала собі скотчем ноги та руки. Після цього зателефонувала своєму чоловіку та повідомила, що на неї невідомі скоїли розбійний напад.  Він викликав працівників поліції.

Поліцейським жінка розповіла вигадану історію розбійного нападу на себе та про викрадення понад 5 тис. грн. з каси. Проте у ході розслідування правоохоронці з'ясували, що розбій вигаданий та інсценований, а гроші жінці знадобилися, щоб віддати борг листоноші того ж  відділення зв'язку.


Теги: почта

комментарии

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0012080669403076 [2] => 0.11063814163208 )