общество

Нацгвардия переходит на кардинально новый принцип отбора бойцов срочной и контрактной службы

14 сентября 2017
18:19
4436
Поделиться:

Рекрутингові центри Національної гвардії України, які з 1 вересня розпочали свою роботу в різних регіонах України, це фундамент нової системи комплектування НГУ військовослужбовцями

Про це, в четвер, у Головному управлінні Національної гвардії України під час навчально-методичних зборів з начальниками кадрових органів та посадовими особами відділів комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ заявив командувач Нацгвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

"Ми створили відділення комплектування, які ще називають рекрутинговими центрами. Це фундамент нової системи відбору, підготовки і набору особового складу до лав Національної гвардії України", - сказав він.

За словами Юрія Аллерова, ректурингові центри діятимуть в НГУ за регіональним принципом. В них проходитимуть службу представники кадрових органів, офіцери по роботі з особовим складом, військові психологи. Головне завдання, яке командувач поставив рекрутинговим центрам - здійснювати набір мотивованих і патріотично налаштованих людей.

"Вивчаючи людей, які мотивовано бажають служити, ви вирішуєте стратегічне питання. Головне - це люди, які не просто приходять служити за гроші, а є патріотами України, є патріотами Національної гвардії України. А для цього спочатку їм потрібно розповісти, що таке Національна гвардія", - наголосив Аллеров учасників зборів.

Крім того, він також порадив представникам рекрутингових центрів підбирати людей, які знаюті іноземні мови. У перспективі - це дозволить брати участь у міжнародних операціях та навчаннях.

У свою чергу заступник командувача Національної гвардії України генерал-майор Ярослав Сподар додав, що такі рекрутингові центри діють в передових європейських та світових країнах. Вони займаються  інформуванням громадян про проходження військової служби і проведенням первинного відбору на вакантні місця. Співробітники відділень комплектування проводять співбесіди і психологічні тестування, інформують про необхідні документи.

У структурі Національної гвардії України  запрацювали центри комплектування військовослужбовців за контрактом  в п'яти містах України - Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. Всі вони співпрацюватимуть з військоматами, військовими частинами, центрами зайнятості та навчальними закладами.

Багато хто вже встиг оцінити пілотну версію роботи центрів комплектування. Вони працювали в Нацгвардії з лютого 2016 року. Близько третини військовослужбовців, що підписали контракт на військову службу в Національну гвардію минулого року – прийшли шляхом проходження через центри комплектування.

Нагадаємо, у Харкові рекрутиноговий центр вже провів декілька заходів та оприлюнив інформацію, куди можуть звертатись ті, хто бажає проходити строкову або контрактну службу в НГУ. Відповідний стенд розміщений на центральній площі Харкова, а листівкі незабаром будуть розміщені в метрополітені та у вагонах приміських потягів.

Телефони для тих, хто бажає проходити строкову або контрактну службу в НГУ в Харкові:

(057) 760-30-61 та +38-068-806-34-95

Адреса: вул. Академіка Проскури, 1

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00084710121154785 [2] => 0.14235496520996 )