экономика

Опубликован индекс потребительских цен на Харьковщине

15 сентября 2017
19:50
1505
Поделиться:

Індекс споживчих цін по Харківській області в серпні 2017 року становив 99,8%, з початку року – 108,2% (по Україні – 99,9% та 108,1% відповідно)

У серпні на споживчому ринку області знизилися ціни на продукти харчування та безалкогольні напої. Найбільше подешевшали овочі, а саме: баклажани, капуста білокачанна, помідори, цибуля, картопля, часник, буряк, перець солодкий, морква. Також знизилися ціни на виноград, лимони, банани, яблука. Водночас подешевшали напівфабрикати зі свинини, крабові палички, консерви рибні в олії, риба свіжа, охолоджена та заморожена, макаронні вироби з твердих сортів пшениці, крупи гречані, кава розчинна. Разом з тим суттєво зросли ціни на огірки, мед, яйця, кабачки, апельсини, кавуни, яловичину, вирізку свинячу, птицю, ковбаси та копченості, масло вершкове, сало, пшоно, рис, пластівці вівсяні, каву мелену, чай.

Подешевшали одяг і взуття за рахунок сезонного зниження цін на продукцію літнього сезону.

Знизилися ціни на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла за рахунок зниження цін на товари та послуги для щоденної підтримки будинку, домашній текстиль, вироби зі скла, столовий посуд і предмети домашнього вжитку.

Подешевшав зв’язок за рахунок зниження цін на окремі моделі мобільних телефонів.

У сфері відпочинку і культури подешевшали окремі види комп’ютерного обладнання, комплексний відпочинок.

Зниження цін на різні товари та послуги відбулося через подешевшання товарів для особистого догляду та для подорожей. Разом з тим, спостерігалося зростання цін на фінансові послуги.

Підвищилися ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів, а саме сигарет без фільтру, сигарет з фільтром медіум класу. Алкогольні напої подорожчали, в основному, за рахунок підвищення ціни на коньяк.

Зростання цін на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива відбулося, головним чином, за рахунок підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

У сфері охорони здоров’я подорожчання відбулося внаслідок подорожчання амбулаторних послуг, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання.

Підвищення цін на транспорт, в основному, спричинено подорожчанням палива та мастил, а саме газу скрапленого для автомобілів.

Зростання у ціні послуг ресторанів і готелів пов’язане з подорожчанням харчування поза домом.

Рівень цін у сфері освіти залишився без змін.


Теги: цены

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
13 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00078701972961426 [2] => 0.049546957015991 )