Почему почетно быть резервистом Нацгвардии Украины (фото)

15 сентября 2017
19:42
6209
Поделиться:

Отныне резервисты НГУ не попадают под влияние военкоматов и ВСУ

Своєю старанністю ви довели, що резервістам Національної гвардії України можна довіряти виконання найтяжчих завдань, – генерал-лейтенант Микола Балан

Так заступник командувача Нацгвардії сьогодні оцінив дії резервістів 1-ї Президентської бригади оперативного призначення ім. гетьмана Дорошенка НГУ під час ротного тактичного навчання з бойовою стрільбою.

Проходили маневри на військовому стрільбищі Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів, що поблизу селища Старого Київської області. Разом із генерал-лейтенантом Баланом за діями резервістів спостерігали офіцери Головного управління НГУ та командири рот із усіх столичних частин та з’єднань.

Окрім роти резервістів, у навчаннях взяли участь бійці окремого загону спеціального призначення Північного Київського територіального управління НГУ. Підсилювали гвардійців також розрахунки 82-мм мінометів, зенітних установок ЗУ-23-2, екіпажі броньованих машин «Козак» та бойових танків Т-64 із різних оперативних частин та з’єднань НГУ. Підтримку з повітря наземним силам надавали екіпажі бойових гелікоптерів.

У ході навчань зведений підрозділ загальною чисельністю майже 200 гвардійців виконував різноманітні тактичні та вогневі вправи. Бійці, зокрема, проводили розвідувальні дії, здійснювали евакуацію умовних поранених, розгортались у бойовий порядок на взводному опорному пункті та вели вогонь із усіх наявних вогневих засобів. Завершенням маневру став огляд гвардійцями місця бою та підрахунок втрат противника з допомогою безпілотного літального апарату «Фурія».

Під час підведення підсумків навчань заступник командувача НГУ відмітив відмінну підготовку резервістів. «Сьогодні ви продемонстрували, що резерв у Національній гвардії необхідний. У найтяжчі для країни часи саме ви будите надійним підсиленням усієї Гвардії. Від імені командування НГУ дякую вам за старанність та наполегливість під час проведення зборів», – зазначив генерал-лейтенант Балан.

Нагадаємо, що на початку минулого тижня уперше в Національній гвардії України розпочалися військові збори із резервістами. До військового містечка 1-ї бригади оперативного призначення прибуло більше сотні бійців, які відгукнулись на виклики військкоматів та змогли на деякий час залишити свої цивільне життя. Протягом десяти нелегких днів  бійці опановували основи індивідуальної підготовки, дій у складі військового наряду, відділення та взводу. Навчали резервістів інструктори Міжнародного центру підготовки «Патріот».

Нагадаємо, у Нацгвардії можна обирати військову частину для проходження служби у військовому резерві. Таким чином резервіст точно знатиме де проходитиме службу. Також це є гарантією того що у разі мобілізації його не зможуть призвати до  іншого військового формування без його згоди.

Особи, які уклали контракт для проходження служби у військовому резерві, зараховуватимуться в списки тих військових частин, де укладали такий контракт. У разі проведення мобілізації, або зборів резервісти нацгвардії, які уклади контракт,  прибуватимуть минаючи військкомати напряму до військових частин Нацгвардії.

Про це, в четвер, під час перевірки навчань резервістів столичного гарнізону на території  Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ в с.Старе, Київської області, заявив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

Нагадаємо, у Харкові командир резервної роти 3 оперативної бригади розповів про створення підрозділів резерву у військових частинах Національної гвардії, що являє собою військовий резерв, з якою метою створені ці підрозділи та порядок проходження служби резервістів.

«На військову службу у військовому резерві може прийти будь-яка особа, яка навіть не проходила строкову військову службу (строкову службу відтепер у НГУ можна замінити службою у резерві - ред.). Крім того особа, яка уклала контракт про проходження служби в резерві у разі оголошення мобілізації повернеться саме в цю частину, за нею залишається цивільне місце роботи із збереженням заробітної платні під час проходження зборів», – зазначив старший лейтенант Олександр Свистун.

Телефони рекрутингового центру НГУ для жителів Харківської області, хто бажає проходити строкову, контрактну службу або службу у резерві НГУ в Харкові:

(057) 760-30-61 та +38-068-806-34-95

Адреса: вул. Академіка Проскури, 1

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter16 сентября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001223087310791 [2] => 0.15787291526794 )