общество

Под Харьковом работали саперы Нацгвардии (видео)

15 сентября 2017
20:37
1427
Поделиться:

Під Харковом на військовому полігоні завершилися збори з старшими інструкторами з підривної справи, інструкторами -саперами та фахівцями інженерної служби

Протягом трьох днів сапери військових частин Східного територіального об’єднання жили і навчалися на військовому стрільбищі біля селища Васищево.

Метою польових занять було вдосконалити практичні навички особового складу у виявленні, розмінування та знешкодженні вибухонебезпечних пристроїв, які можуть зустрічатися у зоні військового конфлікту. Важливо було дати можливість фахівцям інженерної справи відчути в реальній обстановці, чого варта їх справа.

Деякі з бійців вже мають бойовий досвід виконання завдань із саперної справи, але практика бойових дій показує, що вибухові пристрої постійно змінюються, тому навіть для професіоналів необхідне самовдосконалення.

На заняттях бійці отримали практику у виготовленні та підриванні запалювальних трубок, виготовленні електровибухових мереж та мереж з детонуючим шнуром.

Сапери відпрацювали порядок знищення вибухонебезпечних пристроїв  шляхом контрольованого підриву, а також за допомогою детонуючого шнура.

«Перш за все ви ніколи не повинні забувати про заходи безпеки в бойовій обстановці, кожен нерозірваний заряд слід сприймати як бойовий», – оголосив «золоте правило» сапера начальник інженерної служби полковник Мар’ян Балагуш.

Бійці, які вперше стикнулися з підривними роботами були вражені міццю, небезпекою та своєрідною красою саперної справи. А головне – всім зрозуміло чому сапер помиляється лише одного разу.

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

13 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.000946044921875 [2] => 0.19379305839539 )