здоровье

Спасатели и медики провели уникальную операцию: вертолет с ребенком в коме сел на крыше Института сердца

18 сентября 2017
07:05
823
Поделиться:

Вертольотом ДСНС з Маріуполя до київського Інституту серця доправлено 8-річну дівчинку з важкою хворобою

Вертоліт здійснив посадку прямо на даху інституту, повідомляє прес-служба ДСНС України.

17 вересня о 14:03 вертоліт ДСНС України здійснив посадку на даху столичного Інституту серця. На борту перебувала 8-річна Поліна з Маріуполя. У дівчинки важка хвороба серця, яка потребує негайного лікування. Рішення про транспортування за допомогою авіації було прийняте, зважаючи на невтішні прогнози місцевих лікарів, які попередили, що дитина може не пережити довгий переїзд до Києва. Тож, як тільки стан Поліни вдалося стабілізувати, вертоліт ДСНС України негайно вилетів з Маріуполя.

Пацієнтку зустрічав особисто директор Інституту серця, лікар-кардіохірург - Борис Тодуров. За його словами, на вертолітний майданчик закладу вперше за десять років здійснена посадка авіаційної техніки з важкою пацієнткою на борту. Він щиро подякував екіпажу ДСНС за допомогу у транспортуванні дівчинки. «Дуже багато часу витрачається на те, щоб перевезти до нашого Інституту важкохворих пацієнтів наземним транспортом. Завдяки можливості використовувати авіацію та завдяки тому, що є така техніка у нас в Україні — ми можемо врятувати безліч життів, для яких час має вирішальне значення», - зауважив Борис Тодуров.

Стан дівчинки наразі важкий і вона перебуває у комі. І поки що зарано прогнозувати, як складеться її доля. Однак той факт, що за десять років вдалося змінити спосіб перевезення пацієнтів до Інституту серця у Києві за допомогою авіаційної техніки, дає можливість лікарям врятувати ще більшу кількісь життів. Цей випадок також підтверджує те, що для рятувальників ДСНС навіть у день професійного свята, чи у будь-який інший день, найголовнішим пріорітетом завжди є допомога та порятунок людського життя.

 

 


Теги: ураган

комментарии

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0015959739685059 [2] => 0.052082061767578 )