экономика

"Укрспирт" собирается экспортировать в Германию луцкую водку

26 сентября 2017
10:21
1497
Поделиться:

Государственное предприятие «Укрспирт» будет экспортировать водку собственной торговой марки в Германию. Об этом в ходе рабочей встречи договорились руководитель предприятия Юрий Лучечко и основатель компании MAXIFOOD Марко Бокач, говорится в пресс-релизе госпредприятия.

Йдеться про горілку ТМ «Старожитня», яка виробляється на Луцькому МПД ДП «Укрспирт» та зараз готується до презентації.  Марко Бокачо зауважив, що ця горілка має велике майбутнє на європейському ринку, адже поєднує усі необхідні для цього складові: якість, смакові властивості, доступну ціну та стильний дизайн пляшки.

 «Зараз основним завданням нашого підприємства є відновлення його експортного потенціалу і горілка ТМ «Старожитня» є першим важливим кроком на цьому шляху. Це перша горілка державного виробництва, що виходить на європейський ринок. Вірю, що це дуже перспективний напрямок і наша продукція зможе бути конкурентоспроможною, як серед представників української діаспори, так і серед європейських споживачів, для цього в нас є необхідні виробничі потужності, якісна сировина і зручне географічне розміщення» - коментує т.в.о. директора – радник директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко».

Наразі, до відправлення вже готується перша партія горілки.

Окремо європейський партнер відзначив якість українського спирту та висловив бажання вести переговори про його поставку до Італії та Франції.


Теги: укрспирт

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
27 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0012991428375244 [2] => 0.085968971252441 )