общество

Представитель Госдепа США посетил учебный центр Нацгвардии

26 сентября 2017
18:50
871
Поделиться:

Представник Відділу моніторингу та оцінки офісу програм та ініціатив військово-політичного відділу Державного Департаменту США відвідав Навчальний центр Національної гвардії України

В ході зустрічі з заступником командувача НГУ генерал - лейтенантом Миколою Баланом, офіцерами Головного управління НГУ, командуванням Навчального центру американський колега ознайомився із структурою, завданнями, можливостями Навчального центру та програмами підготовки інструкторів. Також розглядались питання потреби у міжнародній підтримці з питань підготовки, удосконалення навчального процесу з урахуванням можливості розширення співробітництва на двосторонній основі мiж Національною гвардією України та США.

Після обговорення відбувся показ навчальної матеріально - технічної бази. Зокрема було продемонстровано навчальні класи фахівців інженерної служби та служби РХБ захисту, комплексний тренажер екіпажів БТР-4Е, бойовий модуль БМ-7 (Парус) та учбово-діючий тренажер БТР-60ПБ, комп'ютеризований тренажерний комплекс підготовки військових спеціалістів та автомобільний тренажер підготовки водіїв вантажного автомобіля КРАЗ, мультимедійний тир та спортивний зал.

На завершення огляду Алек Метц оглянув казармені приміщення, клуб, кімнату психологічної роботи та стрільбище.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

22 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00082683563232422 [2] => 0.27967500686646 )