политика

Убийца из Генштаба пытается "отмазаться" в Днепре (фото, видео)

26 сентября 2017
16:35
1552
Поделиться:

Апеляційний суд Дніпропетровської області розпочав розгляд апеляційної скарги на вирок генерал-майору Віктору Назарову, якого Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровщини визнав винним у недбалості у справі про збиття літака Іл-76

У суді присутні більше сотні громадян: військові, рідні загиблих в катастрофі ІЛ-76. Засідання розпочалось з невеликим запізненням - у залі, яка була вибрана спочатку стала замалою для такої кількості людей, пише УНН.

Нагадаємо, 27 березня 2017 року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав генерал-майора Віктора Назарова винним у недбалості за ч.3 ст.425 ККУ у справі про збиття Іл-76 і призначив йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

У квітні захист оскаржив вирок щодо В.Назарова. В апеляційній скарзі захист просить суд скасувати вирок і закрити кримінальне провадження проти В.Назарова.

14 червня 2014 р. бойовики в Луганську збили літак Іл-76. В результаті катастрофи загинули 9 членів екіпажу і 40 військовослужбовців.

Суд першої інстанції ще навесні визнав Віктора Назарова винним у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 військових в катастрофі Іл-76 в Луганському аеропорту, який у 2014 році збили бойовики. 

Назаров, який на той час керував штабом АТО, мав розвіддані про засідку і знехтував ними - так вирішив Павлоградський суд. Його ухвалою генерала засудили до семи років тюрми. Однак це рішення генерал оскаржує в апеляційному суді і, відповідно, досі лишається на волі. Як і раніше, Назаров заявляє, що не винен.

"Я впевнений, що я не винуватий, в моїх діях не було складу кримінального правопорушення. Я впевнений, що суд першої інстанції виніс незаконне, неправосудне і упереджене рішення", - каже Назаров.

Родичі ж бійців впевнені: за загибель людей він має відповісти, пише ТСН.

"Сьогодні достеменно стане відомо, чи існує верховенство права під тиском високопосадовців. Тобто сьогодні вирішиться, чи буде покараний винний у справі Іл-76", - впевнена сестра загиблого десантника Іляна Гайдук. 

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
20 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010271072387695 [2] => 0.13488221168518 )