политика

Спецслужбы РФ готовят атаку: в МВД предупредили об угрозе

26 сентября 2017
21:54
1849
Поделиться:

Спецслужбы Российской Федерации готовят массированную телефонную троллинг-атаку российских пранкеров на высших государственных чиновников Украины.

Об этом сообщил советник главы Министерства внутренних дел Украины Зорян Шкиряк на своей странице в соцсети.

Увага! Важливо!
За наявними оперативними даними, найближчим часом, спецслужби РФ готують масовану телефонну троллінг-атаку російських пранкерів на вищих державних посадовців України, народних депутатів (як від влади, так і від опозиції), представників керівництва правоохоронних органів, держчиновників різного рівня, суддів та адвокатів фігурантів резонансних справ, відомих телеведучих, громадських діячів, медіа-експертів, журналістів та інших публічних осіб.

Провокатори можуть представлятися ким завгодно: від журналістів провідних українських ЗМІ до чиїхось помічників та секретарів, а також вищими посадовими особами або службовцями різних міністерств, відомств і т.д.

Питання і пропозиції можуть бути різними, включно з обговоренням реальних проблем сьогодення.

Їхня задача, за будь-яку ціну втягнути "об'єкт" в дискусію. Звичайно, при цьому буде здійснено запис розмови з можливістю подальшої компеляціі і монтажу для фальсифікації чергових інформаційних вкидань.

Мета цієї запланованої ФСБ провокації - чергова спроба мас-медійної дискредитації діючої української влади, членів Уряду, народних депутатів ( незалежно від політичної складової ), активістів громадського сектору, тощо. Їм важливо показати "некерованість процесів та неспроможність в "бандерівський" Україні".

Безумовно, їм це не вдасться. 
Але краще бути заздалегідь готовим і проінформованим. Адже хто попереджений той озброєний.

Отже. Наполегливо рекомендуємо!
Не вступати в розмови і діалог з незнайомими людьми! Обов'язково перевіряти та ідентифіковувати особу, що телефонує, особливо якщо це якісь незнайомі і невідомі вам "журналісти" і т.д. Будь-яка реальна і адекватна людина зрозуміє ваші сумніви, якщо такі виникнуть і сама зробить все, щоб їх зняти.

Для цієї спецоперації, ФСБ залучає значні технічні та фінансові ресурси і цілу "фабрику ботів" та підготовлених пранкерів. Вони діють дуже професійно і пройшли відповідну підготовку, включно з імітацією голосів українських політичних діячів.

Власне, для РФ це один з вагомих елементів гібридноі війни проти України.

Наша спільна задача діяти на випередження, не допустити і звести нанівець плани агресора.

П.С. Особисто я і мій колега Антон Геращенко неодноразово ставали об'єктами таких провокацій спецслужб Росії.
В тому числі, у мене це було тиждень тому. 
Я повідомляв.
З нами у них жодного разу не пролізло і не пролізе. 
Але є випадки, коли, на жаль, це спрацьовувало.

Крім того, варто бути обережним з листуванням у месенджерах та соцмережах з невідомими людьми. Ваші скріншоти, також можуть використати з провокаційною метою.

Ворог не спить, війна триває не тільки в окопах... 
Будьмо уважні!


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
27 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00092506408691406 [2] => 0.096453905105591 )