происшествия

Взрывы на артскладах в Калиновке: военные говорят о диверсии

27 сентября 2017
11:47
889
Поделиться:

А накануне проводили поиск диверсионных групп. Нашли, но не все

Украинский военный Сергей Мисюра (известнывй в соцсетях как "Капитан Прайс") распространил информацию, из которой следует, что взрывы на складах боеприпасов в Клаиновке являются результатом спланированной диверсии, сообщает Главное.

А тепер ще інсайдерська інформація чи приймали органи і влада заходи щодо унеможливлення підриву складів. Можете поширити, бо важна інфа.
Саме головне, що це точно диверсія. У зв'язку з цим, через наші розвід дані ще з 25 числа в Вінницькій області під видом антитерористичних навчань були проведені обшуки і переслідування диверсійних груп. Так, це діло не однієї людини. І два дні проходили пошуки і ведення цих груп. Основна маса була визначена, їхні цілі - і були затримані. Основна маса, але не всі. Тому одна група і змогла доправити на безпілотнику підривний пристрій.
Постові доповіли про звук в небі, потім почалися підриви снарядів, які стояли на вулиці. Це підтверджено - працював безпілотник, і це терористичний акт.
Є цифри про виділені гроші на конкретно цей склад в Калинівці. В 2015 році уло виділено 600 000 гривень. В 2016 році 2 млн, в 2017 році 6 млн, а уже після Балаклеї знайшлось ще +19 млн гривень, але їх з бюджету ніхто поки не отримав.

І ще головна інформація - основна маса потрібних нам снарядів знаходиться в підземних бункерах. Вони не постраждали (є інформація про 1 пошкоджений бункер, але це не точно), і значить всі ті боєприпаси також не постраждали.

Спитаєте, що ж тоді так розривається? Це велика кількість танкових снарядів і 120 мм мін, які були розташовані на вулиці.

Що ми маємо на даний момент?
Так, терористичний акт і порушення нашої обороноздатності. Але:
- Чітка робота місцевої влади та правоохоронних органів одразу після початку горіння та вибухів на складах
- Робота відповідних органів по визначенні ДРГ і напрямків їхньої роботи.
- Відсутність людських втрат та стратегічних видів боєприпасів. Всі боєприпаси заховані. Горить лише 10% від території арсеналу, і то в місцях, де ці боєприпаси відсутні.
- Повільність бюрократичної машини щодо виділення коштів для закупки відповідних систем захисту для наших арсеналів і баз зберігання.
- Гарна робота, але недопрацювали і дозволили зробити цей акт. Але ми вчимося і в майбутньому це все буде проходити ефективніше.комментарии

15 декабря 2017
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00097203254699707 [2] => 0.051007986068726 )