общество

В Николаеве зверски избили участника АТО

28 сентября 2017
19:31
702
Поделиться:

Кіборга гамселило одразу семеро чоловіків

Масова бійка сталася вночі у місцевому барі Миколаєва. Її зафільмували камери спостереження. На них видно, як одразу 7 чоловіків нападають на одного і жорстоко б’ють.

На відео видно як  чоловік ховається за барною стійкою, а семеро кидаються на нього . Це  колишній кіборг Ігор Кочнєв.  Каже, що за рік запеклих боїв не мав жодної подряпини. Тепер рани по всьому тілу.

«Голову зашивали, гематома. Лікоть. Об лікоть розбили пляшку, зашивали, палець не відчуваю. І спина зашита, на ній 9 порізів», - розповідає боєць. 

Ігор каже, що до нічного бару зайшов з товаришем. Там познайомився з дівчиною. Однак, у їхнє спілкування втрутився незнайомець. 

«Я намагався його заспокоїти, що я з дівчиною спілкуюся. Але тут з'явилася ще якась група людей, які мене оточили і вони наполягали на тому, щоб ми вийшла на вулицю», - згадує Ігор Кочнєв.

 Тоді чоловік підійшов до бару і попросив викликати поліцію. Та місцеві оточили його. Товариш намагався заспокоїти чоловіків, та марно.

Ігор  застрибнув за барну стійку. На відео видно, як услід йому летить посуд. Якийсь  відвідувач  намагається всіх заспокоїти. Його зносять  і  кидаються на АТОвця. Той з пляшкою у руках відбивається. Бійку розбороняють охоронці закладу. Тепер молодики переконують – не били, а  хотіли втихомирити чоловіка. Запевняють, що спровокував конфлікт саме АТОвець - чіплявся до дівчини з їхньої компанії. На зауваження відреагував  агресією і першим почав битися.

Власник бару підраховує збитки. Каже, ця компанія і раніше влаштовувала дебоші,  але таке тут вперше.

Один із молодиків також потрапив до лікарні  - у нього розбита голова. Поліція нікого з учасників бійки, не затримала. Бо, мовляв,  ще триває розслідування.

АТОвець переконаний,  знайти їх легко, усі обличчя видно на відео. А місцеві розказали йому, що ці молодики наводять страх на весь район і досі їм все сходило з рук. Цього разу кримінальні провадження поліція таки порушила - за хуліганство та тілесні ушкодження. 

ТСН


Теги: АТО

комментарии

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0011131763458252 [2] => 0.078305006027222 )