здоровье

Представители Нацгвардии приняли участие в 25 Международной военно-медицинской конференции

28 сентября 2017
20:05
440
Поделиться:

Протягом трьох днів фахівці медичної та психологічної служб Нацгвардії обмінювались досвідом з іноземними колегами під час 25-ї міжнародної конференції медичних підрозділів країн-учасниць НАТО

У заході взяли участь представники США, Угорщина, Польща, Чехія та Німеччина. Кожен з них презентував свої досягнення та напрацювання, які було випробувано під час бойових дій.

Атмосфера у залі була насичена професійною термінологією, дискусією, питаннями і принциповістю у викладені перевірених та науково обґрунтованих фактів.

Під час свого виступу представники Нацгвардії охопили питання із галузей загальної системи психологічного забезпечення, медична реабілітації, науково-методичного забезпечення. Окремо слід виділити презентацію пілотного проекту психологічної реабілітації на базі Медичного центру НГУ «Нові Санжари» та автоматизований психодіагностичний інструментарій. Велику зацікавленість представників країн-учасників конференції викликала розповідь про авторські експрес методики оцінки бойової психологічної травматизації.

У ході конференції представники Національної гвардії також поділились своїми намірами щодо подальших навчальних проектів у Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів, що у селищі Старому на Київщині.

На завершення учасники заходу домовились про подальшу співпрацю у розробці нових проектів.комментарии

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00098395347595215 [2] => 0.077946901321411 )