происшествия

Полиция разоблачила мошенников, заработавших 5 млн на "уникальной" системе похудения

30 сентября 2017
19:33
1247
Поделиться:

Работники отдела противодействия киберпреступности в Запорожской области Приднепровского управления Департамента киберполиции совместно со следственным управлением полиции Запорожской области пресекли деятельность преступной группы в составе четырех человек. Все они - жители Запорожья в возрасте от 29 до 30 лет.

Для розміщення оголошень шахраї використовували створений на їх замовлення Інтернет-сайт. Міжнародні центри інноваційних технологій нібито розміщувались у Києві та Одесі, і там надавалися послуги щодо корекції фігури. У той же час їхній «офіс» розміщувався у орендованому підвальному приміщенні.

Оперативники встановили,  що шахраї представлялися лікарями з великим досвідом роботи. Зловмисники нав’язували клієнтам думку про придбання персонального пристрою для ефективного схуднення.  До того ж його вартість була завищена у декілька десятків разів.

На «унікальній» моделі схуднення зловмисники встигли заробити значні суми грошей. Так, в одному з випадків потерпілий перевів на рахунок зловмисників понад 600 тисяч гривень. Загалом сума прибутків злочинної групи сягає близько 5 мільйонів гривень, а від жертвами їх дій стали близько 250 громадян.

У подальшому потерпілих, які вже «попались на гачок», зловмисники змушували протягом тривалого часу перераховувати на свої банківські рахунки значні суми грошей. Ці кошти вимагалися іншими учасниками злочинної групи. Вони під виглядом працівників державних контролюючих органів вимагали у клієнтів гроші за «вирішення проблем», які виникли у потерпілих через використання ними придбаного обладнання.

Членам злочинної групи повідомлено про підозру у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Судом вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011210441589355 [2] => 0.31453108787537 )