происшествия

СЦКК: Сепаратисты "ДНР" продолжают "штамповать" фейки

30 сентября 2017
19:57
2412
Поделиться:

Українська сторона СЦКК повідомляє: продовжуються провокаційні дії НЗФ ОРДО та безпідставні обвинувачення Збройних Сил України.

Прикладом цього є нещодавній факт фіксації СММ ОБСЄ у місті Докучаєвську, який підконтрольний ОРДО, пошкоджень будівлі готелю “Мрія” (вулиця Незалежності,16) та сусіднього будинку, які спричинені обстрілами. При цьому за оцінкою спостерігачів Місії пошкодження стались внаслідок обстрілів з 30 мм гармат БМП-2 із західного та південного напрямку.

Раніше представники російської сторони в СЦКК заявляли, що це сталось внаслідок обстрілу з позицій Збройних Сил України із 120 мм мінометів та 73 мм гармат БМП-1, а вже за добу ствердження змінились на користь 30 мм гармат БМП-2.

Але, при детальному вивченні рельєфу місцевості, тактико-технічних характеристик застосованого озброєння, а також порядку розміщення позицій підрозділів Збройних Сил України та НЗФ ОРДО становиться зрозумілим про непричетність підрозділів АТО до цих події.

Найближчі позиції ЗСУ розташовані на віддаленні більше 4-5 км. При цьому на захід від пошкоджених будівель позиції ЗСУ закриває терикон, доступ на вершину якого можливий лише з напрямку, де розташовані позиції НЗФ ОРДО. В той же час максимальна дальність пострілу 30 мм гармати БМП-2 складає 4 км, що виключає причетність ЗСУ до цих подій. 

Українська сторона СЦКК зазначає, що такі звинувачення безпідставні, і, зрозуміло, що НЗФ ОРДО нарощує кампанію зі штампування фейкових повідомлень, намагаючись приховати власні злочини. Такі заяви та дії ОРДО черговий раз свідчать про цілеспрямовані дії щодо подальшого загострення конфлікту, небажання дотримуватися режиму припинення вогню та звинувачень сил АТО у порушенні гуманітарного права та досягнутих в Мінську домовленостей.


Теги: сцкк

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010390281677246 [2] => 0.045752048492432 )