общество

Командующий ВМС лично проверил, как и чем кормят курсантов

1 октября 2017
16:28
1709
Поделиться:

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України особисто перевірив якість харчування курсантів Інституту ВМС

У зв’язку з нещодавньою інформацією про випадок неякісного харчування особового складу Інституту Військово-Морських Сил командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко, вирішив особисто перевірити в яких умовах проживають та чим харчуються майбутні офіцери.

Слід зазначити, що 30 вересня після виявлення інформації щодо неякісного харчування курсантів вже через 2-ї години за наказом командувача виду ЗС України в Інституті ВМС працювала комісія з метою перевірки та недопущення подібних випадків в подальшому.

В ході перевірки керівник національного флоту поспілкувався як з керівним складом так і безпосередньо з курсантами різних курсів, поцікавившись нагальними проблемами та обсудивши шляхи їх усунення.

– Командування ВМС ЗС України буде регулярно проводити раптові перевірки якості харчування у всіх наших військових частинах, заявив віце-адмірал Ігор Воронченко. Проблемні питання існують, але ми їх вирішимо – додав він.

Спілкуючись з відповідальними особами віце-адмірал Ігор Воронченко обговорив питання поліпшення якості та раціону харчування курсантів інституту.
Крім питань харчування було перевірено соціально-побутові умови, речове забезпечення, питання забезпечення якісного навчального процесу курсантів у тому числі і за кордоном згідно програм обміну.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00078988075256348 [2] => 0.16637802124023 )