происшествия

ГСЧС переходит на усиленный режим несения службы

13 октября 2017
17:11
684
Поделиться:

На период празднования Дня защитника Украины подразделения ГСЧС переходят на усиленный режим несения службы и находятся в готовности к реагированию на любые чрезвычайные ситуации техногенного и природного характера. Об этом сообщили в пресс-службе ведомства.

У кожному регіоні України проводиться уточнення місць масових заходів, посилено моніторинг щодо пожежної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах державного значення, здійснюються профілактичні відпрацювання з населенням щодо дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

З 12 по 17 жовтня організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення Дня захисника України, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і подій. Також буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної обстановки у природних екосистемах

Загалом, до 8-ї ранку 17 жовтня на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС. А також, в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС, а саме: вертоліт “Єврокоптер” та літак Ан-30.


Теги: гсчс

комментарии

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010519027709961 [2] => 0.078712940216064 )