общество

Украина, живи! Гвардейцы поздравили украинцев (видео)

13 октября 2017
12:46
1151
Поделиться:

Національна гвардія України зняла патріотичний відеоролик для підняття бойового духу захисників України

Зйомки ролика відбувались на одному з військових полігонів, де відбувається підготовка та злагодження підрозділів НГУ.

У кадрі лейтенант Нацгвардії України Вікторія Губніна читає душевний вірш «Україно, живи!», автором якого є юна киянка Зоряна Макаренко.

Вірш актуальний за своїм змістом і несе сильне емоційне навантаження. У ньому розповідається про протистояння України зовнішній військові агресії на сході нашої країни.

Автор слів закликає країну не здаватись після всього пережитого і стояти до кінця, не дивлячись на біль від «ран та побоїв», які з’явились за роки протистояння на сході України.

Нацгвардійці були одними з перших, хто відбув на Донбас весною 2014 року захищати Україну. Тисячі добровольців тоді влилися у лави Нацгвардії України. Підрозділи Нацгвардії вписали чимало героїчних сторінок в історію сучасного українського війська.

За цей час у зоні проведення АТО загинули понад 200 військовослужбовців Національної гвардії України. У той же час, за свою мужність та героїзм багато військовослужбовців нагороджені почесними державними та відомчими відзнаками і є прикладом для товаришів по службі та молодого покоління.

Сьогодні Нацгвардія продовжує захищати суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, виконує завдання із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян і є потужним інструментом протидії злочинним і терористичним проявам по усій території України. Бійці успішно справляються з покладеними на них завданнями.

"Вітаємо усіх з Днем захисника України! Зичимо здоров’я нашим Захисникам та їхнім родинам, а Україні миру та процвітання!", - додають гвардійці.

 

 комментарии

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00094199180603027 [2] => 0.077987194061279 )