общество

Под Харьковом работали разведчики Нацгвардии (фото, видео)

13 октября 2017
15:31
1017
Поделиться:

З командирами розвідувальних підрозділів Національної гвардії України провели навчально-методичні збори на базі Східного оперативно-територіального об’єднання

Офіцери покращили знання в організації і веденні військової розвідки під час виконання бойових завдань.

В перший день занять розглянули основи артилерійської розвідки та коригування вогню артилерії, ведення розвідки на спостережному посту та питання організації розвідки під час виконання завдань з охорони громадського порядку.

На польових заняттях офіцерам нагадали тактику дій підрозділу під час пошуку незаконних злочинних формувань у визначеному районі, показали елементи обладнання довготривалого посту спостереження. Під час проведення інженерної підготовки розвідники ідентифікували та знешкоджували саморобні вибухові пристрої, а далі закріпили знання з ведення повітряної розвідки.

На третій день за сприянням президента федерації спортивного орієнтування в Харківській області Миколи Опанасенка для офіцерів організували змагання з цього виду спорту. В лісовій місцевості за допомогою карти та компасу розвідники мали знайти 7 прапорців та поставити спеціальну позначку в контрольний лист. Кожна пара офіцерів продемонструвала свою спритність, швидкість та вміння орієнтуватись на маршруті протяжністю 5300 метрів.

«Набуті знання та вміння допоможуть вам та вашим підлеглим під час виконання реальних завдань», - підводячи підсумки, зазначив керівник зборів. комментарии

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00093913078308105 [2] => 0.091593027114868 )