Экономика

В Украине начнут работу два крупнейших мировых портовых оператора

15 октября 2017
08:17
1220
Поделиться:

В Асоціації морських портів України прогнозують, що найбільші світові портові оператори – компанії DP World і Hutchison Ports – почнуть працювати в Україні до кінця 2017 року. Про це повідомив керівник АМПУ Райвис Вецкаганс, інформує Главное з посиланням на abcnews.

“Ми дуже сподіваємося, що компанії DP World і Hutchison Ports реалізують свої бажання у вигляді практичних кроків до кінця року”, – зазначив Вецкаганс.

В листопаді 2016 року представники Hutchison Ports відвідали Чорноморський морпорт. У грудні 2016 року Hutchison Ports і ДП “Морський торговельний порт” Чорноморськ "підписали меморандум про взаєморозуміння". Тоді ж головний виконавчий директор Hutchison Ports Клеменс Ченг підтвердив зацікавленість оператора працювати в порту і готовність надати експертну допомогу в реформуванні портової галузі України.

Крім того, в липні 2016 року компанія P&O Maritime (управляє флотом DP World) і Одеський морпорт підписали меморандум про співпрацю, в рамках якого плануються інвестиції в розвиток буксирувального флоту Одеського порту.

DP World (Dubai Port World) – третій за величиною портовий оператор в світі, родом з Об’єднаних Арабських Еміратів. У компанії великі плани на Україну, зокрема, DP World має намір придивитися до реконструкції одеських буксирів. Султан Ахмед Бін Сулайєм називає буксирувальний флот лише “пілотним проектом” в Україні. Крім того, компанія вже заявила, що готова надати нам технічну допомогу в підготовці Закону про концесії, який зараз готується для подачі в парламент. За прийняттям цього документа повинні послідувати концесійні конкурси з метою залучення інвесторів на цілісно-майнові портові комплекси.

Hutchison Ports – сінгапурська компанія, вважається найбільшим світовим портовим оператором з часткою ринку 8,3%. Працює в 48 великих портах світу в Азії, Європі, Африці, Австралазії, а також на Близькому Сході.


Теги: порты

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0007171630859375 [2] => 0.04843807220459 )