общество

В Винницкой области открыли мемориальную доску погибшему гвардейцу (фото)

17 октября 2017
17:56
899
Поделиться:

Військовослужбовці військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь у відкритті меморіалу загиблому побратиму Віктору Долінському

Інструктор (гранатометник) взводу вогневої підтримки 4 роти спеціального призначення військової частини 3028 прапорщик Віктор Долінський героїчно загинув 5 травня 2014 року під час проведення антитерористичної операції поблизу міста Слов’янськ Донецької області, потрапивши в добре сплановану та організовану засідку терористів. В запеклому бою нацгвардієць отримав поранення несумісні з життям.

На відкритті меморіалу зібралися односельчани, батьки, рідні та бойові побратими. Кожен згадував Віктора хорошими словами, яким він був доброзичливим, щирим, ніколи не відмовляв в допомозі.

«Віктор був значно більше, ніж просто товариш, з ним можна було йти на виконання найскладніших завдань. Він назавжди залишиться в наших серцях та пам’яті», - промовив старшина роти оперативного призначення на бронеавтомобілях старший прапорщик Микола Гаврилюк.

Пізніше нацгвардійці разом із рідними загиблого відправилися на цвинтар, де спочиває герой, щоб вшанувати молитвою пам’ять захисника України.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00079512596130371 [2] => 0.15107297897339 )