политика

Бурбак: попытки дестабилизации работы парламента могут помешать принятию закона о Донбассе

17 октября 2017
21:13
944
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Народного фронта

Спроби зірвати роботу парламенту можуть завадити прийняти законопроект про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях, який парламент прийняв у першому читанні.

Про це заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

"Спроба внести деструктив у роботу парламенту також можуть завадити нам ухвалити в цілому законопроект 7163 - про законодавче встановлення факту російської агресії на Донбасі і визнання тимчасової окупації ОРДЛО", - наголосив керівник фракції.

"Народний фронт" не дасть поховати цей законопроект. Найближчим часом ми повинні його доопрацьовувати і проголосувати", - наголосив він.

Максим Бурбак також додав, що на вимогу "Народного фронту" у законопроекті відсутнє посилання на Мінські домовленості.

"Ми не дамо легалізувати у вітчизняному законодавстві Мінські угоди", - підкреслив він.

Керівник фракції також наголосив на необхідності голосування за законопроект про запровадження візового режиму з Росією і введення кримінальної відповідальності за порушення українського кордону.

"В парламенті залежалося рішення про візовий режим з Російською Федерацією. Необхідно законодавчо закріплювати кримінальну відповідальність за незаконний перетин державного кордону", - наголосив Бурбак.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
18 июля 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0008690357208252 [2] => 0.11884188652039 )