происшествия

Полиция не будет сносить палатки в центре Киева

18 октября 2017
09:46
1518
Поделиться:

Глава Нацполиции Сергей Князев во время брифинга, отвечая на вопросы журналистов, сообщил, что полиция не будет сносить установленные активистами палатки.

"Мне не интересно, сколько там палаток. Если они стоят – это воля граждан", - передает его слова телеканал NewsOne.

Также, на вопрос о разгоне, Князев ответил, что он не комментирует такие допущения.

«Нікому не вдасться використати правоохоронців для дестабілізації ситуації у Києві. Усі громадяни мають право на свій вибір і волевиявлення, а ми, у свою чергу – забезпечимо їх безпеку», – зазначив глава Нацполіції, додавши, що правоохоронці завадили певним силам завершити мирні акції можливим кровопролиттям.

Сергій Князєв також наголосив, що функціями поліції є забезпечення безпеки учасників мирних акцій у центрі столиці, але при цьому правоохоронці повинні забезпечити і функціонування державних структур, зокрема – Верховної Ради України. Відтак усі факти протиправних посягань стосовно народних депутатів будуть оперативно і об’єктивно розслідуватися, аби не було порушено право народних депутатів на вільне голосування за знакові законопроекти.

З цією метою правоохоронцями вжито таких превентивних заходів, як забезпечення пропуску учасників масових заходів на територію їх проведення – через рамки металошукачів. Відтак упродовж вчорашнього та сьогоднішнього дня поліція неодноразово повідомляла про вилучену зброю, вибухівку, гранати, димові шашки, балаклави та однострої.

«Це для чого? Аби висловити свої політичні погляди? Будь ласка. Але ми маємо забезпечити безпеку учасників, громадян, які працюють і проживають у цих районах, а також – роботу усіх органів влади у центрі міста», – наголосив Сергій Князєв, нагадавши про події 31 серпня 2015 року. Тоді від вибуху кинутої гранати загинули люди.

Сергій Князєв повідомив, що відкрито кримінальне провадження за фактом отримання тілесних ушкоджень військовослужбовцем Національної гвардії і працівником поліції, а також – за фактом пограбування, де об’єктом посягання є військове майно.

Він також зазначив, що зараз ситуація в місці проведення масових заходів контрольована. Там перебуває достатня кількість поліції і військовослужбовців Нацгвардії, аби забезпечити безпеку громадян і безперешкодне функціонування державних установ.

Нагадаємо, 17 жовтня, під час масових заходів у центрі Києва постраждали четверо осіб. Один з постраждалих – поліцейський. За фактом подій у центрі Києва відкрито кримінальне провадження.

Раніше повідомлялося, що під час масових заходів в урядовому кварталі постраждало дві особи, один з них – поліцейський.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
2 254 361 
+827
Болеет:  
13 677 
+268
Выздоровело:  
2 187 703 
+533
Умерло:  
52 981 
+26
Привито:  
3 669 511 
+125 161

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00092697143554688 [2] => 0.16112184524536 )