общество

В полиции серьезно берутся за мигрантов-преступников

18 октября 2017
21:37
811
Поделиться:

Перший заступник Голови Національної поліції-начальник кримінальної поліції заявив, що ці профілактичні заходи спрямовані на запобігання нелегальній міграції та інші правопорушення, вчинювані іноземцями на території держави

В’ячеслав Аброськін зазначив, що згідно зі статистикою, кожен четвертий злочин в державі скоєний іноземними громадянами. Відтак в Україні розпочалося загальнодержавне відпрацювання під умовною назвою «Мігрант». Ці заходи мають на меті запобігання нелегальній міграції та іншим правопорушенням, вчинюваним іноземцями на території України.

«Я підтримую ініціативу Міністерства внутрішніх справ щодо необхідності проведення такого відпрацювання», – зазначив перший заступник глави Нацполіції.

В’ячеслав Аброськін додав, що подібні оперативно-профілактичні заходи жодним чином не вплинуть на добропорядних гостей України.

Нагадаємо, в Одесі оперативники поліції Херсонщини затримали злочинну групу, переважна кількість членів якої є іноземцями. Зловмисники нападали на мікроавтобуси з підприємцями і грабували їх.


Теги: мигранты
загрузка...

комментарии
загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010700225830078 [2] => 0.096413135528564 )