происшествия

Полиция задержала взяточников из киевских вузов (фото)

18 октября 2017
21:42
801
Поделиться:

Оперативники Управління захисту економіки у м. Києві Нацполіції, слідчі слідчого управління столичної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва задокументували факт вимагання 37 тисяч гривень неправомірної вигоди посадовими особами вищих навчальних закладів.

Поліцейським стало відомо, що до схеми з незаконного збагачення входять троє посадовців з різних вишів. Кожний з них відповідав за свій напрямок роботи.

Правоохоронці встановили, що заступник декана факультету одного з університетів міста пропонував студентам-іноземцям, які підлягали відрахуванню з університету за не здачу іспитів, влаштування на піврічні підготовчі курси до інших вищих навчальних закладів з метою подовження терміну перебування на території України.

Інші отримували кошти від студентів та займалися оформленням документів до навчальних закладів та Державної міграційної служби, сприяли зараховуванню на підготовчі курси університету без дотримання установленої процедури.

У разі відмови хабарникам, студенти позбавлялися посвідки на тимчасове проживання та протягом місяця повинні покинути територію країни.

Сьогодні, 18 жовтня, оперативники столичного управління захисту економіки затримали хабарників під час отримання другої частини неправомірної вигоди, а саме 8 тисяч гривень.

Київською місцевою прокуратурою № 9 відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

18 ноября 2018
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010881423950195 [2] => 0.11860394477844 )