экономика

Минфин подготовил 3-этапный план монетизации субсидий

21 октября 2017
14:08
1060
Поделиться:

Міністерство фінансів підготувало трьохетапний план монетизації субсидій. Перший етап буде запущено з січня 2018 року. Як повідомляє Главное, про це написав заступник міністра фінансів Сергій Марченко в статті для ZN.ua.

 
Перший етап включатиме монетизацію розрахунків з субсидій на рівні підприємств - надавачів послуг. На другому етапі - підготовка системи до проведення монетизації субсидій на рівні домогосподарств (створення необхідної інфраструктури, створення єдиного реєстру та бази даних субсідіантів і їх верифікація і т.ін.). На третьому етапі субсидії монетизують на рівні домогосподарств.
 
"Хтось може сказати, що треба відразу віддати гроші з субсидій домогосподарствам, та ще й бажано готівкою. Але, щоб система працювала прозоро і була впевненість в її справедливості, треба ще провести низку змін, над якими ми працюємо ... Зараз ми на першому етапі, який вводить з нового року монетизацію субсидій на рівні надавачів послуг. Метою цих змін є перехід на прозорі та своєчасні розрахунки "живими" грошима з субсидій між державою і виконавцями послуг", - написав він.
 
 
Перший етап реформи, який дозволить перевірити функціонування системи за умови здійснення розрахунків у грошовій формі.
 
За словами заступника міністра, після опалювального сезону 2017-2018 років планується перевести частину платежів на звичайні поточні рахунки підприємств - постачальників послуг. Такий крок забезпечить ще одну передумову для переходу до вільного ринку - створить можливості для підприємств, які хочуть працювати з населенням, і відкриє шлях до прямого перерахування субсидій домогосподарствам, які самостійно зможуть розраховуватися за комунальні послуги.
 
"Кінцевою метою Міністерства фінансів є монетизація субсидій на рівні домогосподарств, що буде сприяти енергоефективності та забезпеченню платіжної дисципліни, а також буде простою в реалізації і адмініструванні", - написав Марченко.


Теги: субсидии

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010321140289307 [2] => 0.095812082290649 )