общество

Украинские военные обучают эстонских коллег

22 октября 2017
14:52
1023
Поделиться:

У Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України завершився 12-денний теоретично-практичний курс для військовослужбовців Збройних сил Республіки Естонія, повідомляє Главное з посиланням на Міністерство оборони України.

За програмою двостороннього міжнародного співробітництва група естонських саперів пройшла відповідний курс підготовки, під час якого українські військові сапери ділилися з Прибалтійськими колегами власним бойовим досвідом знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів, а також протидії саморобним вибуховим пристроям в районі проведення АТО.

Досвідчені військові інструктори Центру розмінування ознайомили військовослужбовців Збройних сил Республіки Естонія з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, водолазів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби.

По завершенню курсу, іноземні гості подякували командуванню та військовослужбовцям Центру розмінування, що залучались до проведення занять, та висловили сподівання на подальшу співпрацю у вигляді двосторонніх навчань, як на території Республіки Естонія так і на території України.

— Ми вражені високим рівнем підготовки та солідним багажем знань українських інструкторів Центру розмінування, навчальною матеріально-технічною базою. Ми отримали хороші теоретичні знання та неабияку практичну підготовку, — підкреслив керівник групи Естонських військовослужбовців старшина Маргус Віне.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

15 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00078296661376953 [2] => 0.14293694496155 )