общество

В Сумской области задержали 12 незаконных мигрантов из России (видео)

22 октября 2017
17:01
1126
Поделиться:

Пограничники Сумского отряда задержали 12 незаконных мигрантов, которые попали на территорию Украины из Российской Федерации

Останній випадок успішного виявлення групи незаконних мігрантів, які потрапили на територію України з РФ відбувся вчора на ділянці відділу «Юнаківка» Сумського загону. Цього разу, у ході реалізації інформації офіцерів внутрішньої та власної безпеки ДПСУ, прикордонники затримали 12 осіб азійської зовнішності без документів – 9 чоловіків та 3 жінки. На даний момент тривають фільтраційні заходи, проінформовано представників СБУ та Національної Поліції.

РФ протягом багатьох років використовується як відправний пункт нелегальної міграції до країн ЄС. Через нескладну процедуру отримання російської візи, громадяни країн постачальників нелегальних мігрантів законним шляхом прибувають на територію РФ. Потім, в обхід пунктів пропуску, намагаються потрапити в Україну. Далі – за допомогою національної діаспори нелегали прагнуть закріпитися в Україні, або ж прямують транзитом до Євросоюзу.

На ділянці відповідальності Східного регіонального управління за останні два місяці це вже 6 випадок затримання нелегальних мандрівників, які прямували до України з території східного сусіда, що свідчить про наявність організованого каналу переправлення нелегалів, який функціонує не без відома ПС ФСБ РФ.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010910034179688 [2] => 0.12440299987793 )