культура

Жебривский рассказал, как остановки транспорта превращают в "картинные галереи" (фото, видео)

23 октября 2017
11:43
1508
Поделиться:

Остановки общественного транспорта в пгт Яровая Лиманской объединенной территориальной общины превратились в "произведения искусства"

Об этом сообщает глава Донецкой областной администрации Павел Жебривский на своей странице в соцсети:

Село Ярова Лиманської об’єднаної територіальної громади – яскравий приклад того, як розквітають населені пункти, якщо там є небайдужі громадяни.

Олег Богуславський, староста Ярівського старостинського округу; місцевий вчитель-пенсіонер Олександр Маркович Гречко, Олена та Ганна Гладкі - активістки громадської організації «Міцна громада» і талановита художниця Олена Нагорна – їхніми зусиллями старі сільські зупинки перетворилися на витвори мистецтва. На одній буяють соняшники, на іншій – квітнуть маки, на третій – стара хата заквітчалася стрункими мальвами; на четвертій несе свої стрімкі води Сіверський Донець; на п’ятій – достигають на сонці запашні полуниці. Усі сюжети перенесені на стіну-полотно із сільської буденності та під чарівним пензлем художниці стали дивовижними картинами – такими, що не відвести очей. Зараз умілими руками Олени Нагорної відроджується на малюнку старий Ярівський млин, образ якого береже гострий розум й цупка пам'ять сільського вчителя Олександра Марковича. Край старого млина по тихому плесу озера пливуть лебеді…

«Тепер, - каже Олег Богуславський, - на таких зупинках люди не смітять, а заїжджого безхатька, який був здійняв руку на одну із картин, спаплюживши її дурнуватим написом, передали правоохоронцям і наполегливо попросили у межах села більше не з’являтися».

Картини-зупинки у Яровій – це лише перший проект, який збирається реалізувати місцева громада. Невдовзі тут і медичний кабінет відкриється, і дитячий майданчик з різьбленими скульптурами та величезним мозаїчним полотном під відкритим небом з’являться.
Приємно, що невід’ємною активною частиною громади стали переселенці: Олена Нагорна переїхала з окупованої Горлівки, Ганна та Олена Гладкі – із Донецька.

Переконаний: так само як Ярова, розквітнуть невдовзі й окуповані нині рашистами міста й села - щойно видворимо окупантів за україно-російський кордон.


загрузка...

комментарии
загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00092601776123047 [2] => 0.30821800231934 )