экономика

Военная прокуратура разоблачила очередного вора-взяткодателя в ВСУ (фото)

26 октября 2017
07:28
899
Поделиться:

На Прикарпатье разоблачен офицер-взяткодатель за сокрытие фактов раскомплектования военного имущества

Військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону спільно з Управлінням СБУ в Івано-Франківській області та Військовою контррозвідкою Департаменту контррозвідки СБУ, в рамках кримінального провадження, виявлено та зафіксовано факт надання неправомірної вигоди начальником групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння авіаційної техніки техніко-експлуатаційної частини однієї з військових частин гарнізону капітаном К.

Грошові кошти в розмірі 7 тис грн призначалися начальнику техніко-експлуатаційної частини авіаційної техніки цієї ж військової частини майору Я. за не повідомлення правоохоронні органи про виявлені факти розкомплектування військового майна: електро-гідро установки, призначеної для гідро-живлення літака. Крім цього, вказана особа мала сприяти у списанні вказано розкомплектованого майна.

Капітана-правопорушника затримано в порядку ст. 208 КПК України та йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі).

Крім того, Івано-Франківським міськрайонним судом Івано-Франківської області офіцеру обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту строком на 60 діб.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
18 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00099015235900879 [2] => 0.20033502578735 )