здоровье

Гвардейцы пришли на помощь жертвам кровавого ДТП в Харькове (фото, видео)

26 октября 2017
07:04
1618
Поделиться:

Офицеры Нацгвардии сдали кровь для пострадавших в харьковской автокатастрофе

В Харківській клінічній лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. професора О.І. Мещанінова офіцери Східного територіального управління Нацгвардії здали кров для постраждалих в смертельному ДТП, яке трапилась в Харкові 18 жовтня.

11 офіцерів і військовослужбовців за контрактом відгукнулися на заклик про надання допомоги і здали кров для постраждалих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди і знаходяться у важкому стані.

Нажаль ця трагедія не оминула і гвардійську родину – постраждали доньки колишнього військовослужбовця Національної гвардії, який сьогодні працює службовцем в Національній академії НГУ.

«Ми дізналися про те, що батьки потерпілих дівчат мають безпосереднє відношення до Нацгвардії, ми вирішили допомогти таким чином. З товаришами сьогодні прийшли, хотілося б допомогти чим зможемо, ми своїх в біді не залишаємо. Сподіваюсь на те, що це допоможе дівчатам скоріше вийти з цього становища, одужати, на це сподіваємося!», – поділився старший лейтенант Ярослав Нестерук.

Офіцери відразу вирішили допомогти хто чим може: хтось здав гроші, хтось виявив бажання здати кров.

«Я вже не в перше здаю кров для тих, хто цього потребує. Я не професійний донор, навіть донорської книжки не маю, але трапляються такі випадки, коли я можу допомогти і сьогодні саме така ситуація», – говорить старший прапорщик Андрій Галаган.

Нагадаймо, що це не перший випадок, коли гвардійці здають кров, щоб допомогти, а може і врятувати чиєсь життя. Неодноразово бійці Нацгвардії ділилися своєю кров’ю в зоні проведення АТО на Донеччині, а також для поранених солдатів Збройних сил України, які перебувають на лікуванні у Харківському військовому шпиталі.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097417831420898 [2] => 0.3392550945282 )