интересно

В Харьков приедут ведущие ученые из разных стран мира

31 октября 2017
20:53
2335
Поделиться:

8-10 ноября в Харькове состоится II Международный Конгресс и Фестиваль USERN с участием ведущих ученых мира. Мероприятие будет проводиться под патронатом председателя Харьковской облгосадминистрации, а его организаторы - сеть USERN и Университетский консорциум вузов Харьковской области.

Головна мета Конгресу – спілкування молодих науковців України і світу з провідними іноземними вченими, які представляють фізичні, формальні, соціальні, біологічні та медичні науки. Серед ключових спікерів та лауреатів Конгресу науковці із Сполучених штатів Америки, Канади, Німеччини, Італії, Великої Британії та Словенії.

Заходи Конгресу проходитимуть у ХНУ ім. В.Н. Каразіна, Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», Національному фармацевтичному університеті і Харківському національному медичному університеті. На базі цих навчальних закладів буде створено 5 наукових майданчиків, де читатимуть лекції й братимуть участь у дискусіях видатні вчені світового рівня.

У рамках міжнародного заходу буде проведено III Міжнародний фестиваль малюнків дітей-пацієнтів, а також підбиті підсумки робіт молодих учених, які зробили значний внесок у розвиток науки. 5 найкращих з них отримають премії в розмірі 5 тис. доларів кожен. Крім того, перша десятка, до якої на рівні молодих науковців зі всього світу увійшли й випускники ХНУ ім. В.Н.Каразіна та ХПІ, отримає тревел-ґранти до провідних університетів світу.

Довідка

USERN – Міжнародна науково-освітня дослідницька мережа при ЮНЕСКО. Вона була створена у 2015 році як незалежна міжнародна організація з основною метою мирного й гуманітарного розвитку освіти і наукових досліджень у всьому світі. Мережа об’єднує 1% кращих вчених світу з усіх наукових галузей. Діяльність мережі спрямована на створення нових освітніх програм, реалізацію спільних науково-дослідних проектів, забезпечення етичних стандартів у науковому середовищі. Щорічно до Всесвітнього дня науки за мир і розвиток Мережею проводиться Конгрес та Фестиваль. Під час Конгресу ключові спікери зустрічаються з молодими ученими. Фестиваль є святковою частиною заходів і слугує платформою для відзначення високих досягнень молодих учених.

Церемонія відкриття й Пленарне засідання Конгресу відбудуться 8 листопада о 9.00 в готелі Premier Palace Hotel Kharkiv.

III Міжнародний фестиваль малюнків дітей-пацієнтів розпочнеться 8 листопада о 17.00 в готелі Premier Palace Hotel Kharkiv.

Засідання за локаціями відбудуться 9 листопада у різних університетах Харкова (за відповідними напрямками). Передбачаються виступи ключових спікерів, лауреатів USERN, панельні дискусії.

Церемонія закриття Конгресу й нагородження молодих учених: 10 листопада о 9.30 у ХНУ ім. В.Н. Каразіна, Північний корпус, Колонний зал.

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
22 августа 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010390281677246 [2] => 0.081799983978271 )