политика

На Донбассе на 8 лет посадили информатора путинских террористов

2 ноября 2017
13:26
647
Поделиться:

Полученную информацию террористы использовали для обстрела позиций ВСУ

У ході судових слухань доведено, що 48-річний мешканець м. Донецька з травня по червень 2015 року активно сприяв представникам терористичної організації «ДНР».

Засуджений систематично передавав представнику бойовиків із позивним «Хасан» деталізовані дані про місця дислокації, маршрути пересування і вогневі позиції військовослужбовців, військової техніки Збройних сил України та інших військових формувань, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, зокрема в м. Маріуполі, с. Очеретине, с. Кураховка, м. Курахове та м. Селідове Донецької області.

Вказані дані інформатор терористів збирав, періодично виїжджаючи з окупованої території, а після повернення до м. Донецька відразу дзвонив до так званого «головного розвідувального управління ДНР» та детально розповідав про усе, що бачив.

У подальшому вказану інформацію бойовики використовували під час артилерійських обстрілів зазначених населених пунктів.

Злочинні дії чоловіка були припинені у листопаді 2015 року. Його затримали співробітники СБУ в с. Новотроїцьке Волноваського району та за клопотанням прокуратури заарештували.

Суд, підтримавши позицію публічного обвинувачення, яке підтримувала прокуратура Донецької області, визнав чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (сприяння терористичної організації), та засудив до 8 років позбавлення волі.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00097990036010742 [2] => 0.18921589851379 )