общество

Без принуждения: харьковские гвардейцы приняли мотивированное пополнение срочников (фото)

2 ноября 2017
14:02
1755
Поделиться:

36 юношам выпала честь проходить срочную службу в 3-й бригаде оперативного назначения НГУ

Чимало юнаків до служби в армії здобули професії водіїв, слюсарів, радіотехніків, зварювальників та бажають проходити службу на посадах пов’язаних з опанованою спеціальністю. Для більшості новобранців служба в армії це − особистий вибір, ще один усвідомлений крок до зрілого життя продиктований сьогоденням.

По прибуттю до частини, майбутні захисники познайомитись з командуванням частини та командирами на навчальному зборі. Також хлопців оглянули медики. Новобранцям видали військову форму та коротко ознайомили з солдатським побутом.

«Більшість юнаків самі зробили свій вибір на користь служби в армії, це видно по їх серйозному відношенню до всього, що з ними відбувається, дехто вже сьогодні задумується пов’язати своє життя з захистом Вітчизни, запитують про військову службу за контрактом», − ділиться своїми спостереженнями заступник начальника навчального збору по роботі з особовим складом капітан Денис Полозюк.

Попереду юнаків чекає курс молодого бійця, де їм дадуть необхідні теоретичні знання та практичні навички з вогневої, тактичної та військово-медичної підготовки, а також практичні стрільби із залученням досвідчених інструкторів.

Нагадаємо, до НГУ категорично не беруть на строкову службу тих, кого військомати примушують до служби. Натомість, в НГУ гарантують хлопцям, що строкова служба та військова спеціальність будуть підобрані у відповідності до бажань самого хлопця та його освіти.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001025915145874 [2] => 0.13864302635193 )