общество

В Нацгвардии рассказали, как борются с браком в работе военкоматов

2 ноября 2017
15:38
859
Поделиться:

Психологи отсеивают принудительно отловленных и немотивированных

З метою перевірки організації підготовки навчального збору осінь-2017 у військових частинах Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України розпочала працювати цільова група Головного управління НГУ.

Зокрема у 2 Галицькій бригаді офіцери Головного управління особисто поспілкувались із особовим складом щодо харчування у військовій частині, якісних умов проживання та речового забезпечення. Було також перевірено організацію занять, залучення інструкторів до проведення занять та звітні матеріали. З військовослужбовцями, які наразі знаходяться на навчальному зборі, була проведена бесіда щодо психологічних аспектів адаптації до військової служби.

Велика увага була приділена і роботі офіцера-психолога на Львівському обласному збірному пункті, адже саме там стартує початок комплектування призовниками до лав Національної гвардії України. На збірному пункті старший офіцер відділення психологічного забезпечення ГУ НГУ майор Ірина Кардинал спостерігала за практичною роботою начальника служби психологічного забезпечення 2 Галицької бригади капітана Олександра Кручко.

«Завдання психолога під час відбору до лав Національної гвардії України – це ретельне вивчення конкретної особи, - розповідає майор Ірина Кардинал. – Психолог вивчає біографію та документи призовника, особисто з ним спілкується, проводить необхідні тести. Ми маємо визначити особливості кожної людини та її здатність виконувати службово-бойові завдання. Ця робота є надзвичайно кропіткою та довготривалою, але саме вона дозволяє проводити якісний відбір молодого поповнення у військові частини Національної гвардії України».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

22 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00079202651977539 [2] => 0.19451999664307 )