политика

В "Спецтехноэкспорте" шокированы заявлением главы ГПУ

2 ноября 2017
21:21
1553
Поделиться:

"В связи с заявлением Генерального прокурора Юрия Луценко относительно подозрения руководства одного из предприятий "Укроборонпрома" в "вымывании 200 млн оборонного бюджета", ГП ГХВП "Спецтехноэкспорт" должен сообщить следующее…"

Такими словами начинается сообщение пресс-секретаря Государственного внешнеторгового предприятия «Спецтехноэкспорт» Вадима Шкляра, поступившего в редакцию "Главного".

По-перше, слідчі дії 27 жовтня 2017 року, як вже повідомлялося, були здійсненні з великою кількістю порушень.

По-друге, предметом слідчих дій стало не "вимивання 200 млн оборонного бюджету", а розслідування виконання комісіонерської угоди з обслуговування експортної діяльності приватної компанії, а не державної. Оплату за поставлену продукцію здійснював інозамовник, а не держава. Поставка продукції здійснювалася відповідно до вимог законодавства України.

Тобто розтрата "оборонних коштів" у даному випадку неможлива. А фраза Генерального прокурора щодо "вимивання 200 млн оборонного бюджету" - є неприпустимою і є наслідком безвідповідальності та непрофесійності підлеглих Генерального прокурора України.

По-третє, знайдені в оселі директора підприємства кошти – задекларовані, інформація про законне походження виявлених коштів в оселі керівника «СпецТехноЕкспорту» та їх декларування є відомою Державній фіскальній службі, а також відкритою для громадськості. При цьому вилучення готівки відбулося за відсутності на це дозволу в ухвалі суду.

Наразі через ці слідчі дії діяльність "Спецтехноекспорту" фактично заблоковано. І, як вважає колектив "Спецтехноекспорту", це і є кінцевою метою слідчих.

Також маємо нагадати, що "Спецтехноекспорт" є державною, але не бюджетною установою. Він не фінансується з держбюджету. "Спецтехноекспорт" є прибутковою організацією - активом економіки України, який генерує не тільки податкові надходження, а й прямі валютні надходження в Україну.

Накануне Генеральная прокуратура Украины в лице Юрия Луценко заявила, что подозревает государственное предприятие концерна "Укроборонпром" в выведении бюджетных средств через фиктивную структуру.

"Мы обоснованно подозреваем, что должностные лица этого ГП через уже установленную следствием фиктивную структуру вымели 200 миллионов оборонного бюджета", – сказал он.

Луценко сообщил, что обыски на одном из госпредприятий концерна "Укроборонпром" прошли, "несмотря на серьезное сопротивление". Обыски проводились Генпрокуратурой совместно с Государственной фискальной службой Украины.

Пресс-секретарь генпрокурора Лариса Сарган уточнила, что речь идет о предприятии "Спецтехноэкспорт".


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 887 338 
+14 553
Болеет:  
406 495 
+1 702
Выздоровело:  
1 442 618 
+12 384
Умерло:  
38 225 
+467
Привито:  
403 553 
+15 152

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00076508522033691 [2] => 0.16886401176453 )